29 sierpnia 2018
Uruchomienie kroniki budowy Osiedla Aurora

Uruchomienie kroniki budowy Osiedla Aurora

Zobacz postęp prac

W zawiązku z dużym zainteresowaniem postępami prac na budowie Osiedla Aurora w Olsztynie, specjalnie dla naszych Klientów postanowiliśmy uruchomić wirtualny dziennik budowy. Od dziś będziemy informować o kolejnych etapach prac naszego generalnego wykonawcy Przemysłówki Holding, który od listopada 2018 roku zgodnie z harmonogramem buduje nasze najbardziej rodzinne osiedle w Olsztynie.

Pierwszy etap budowy to kompleks połączonych ze sobą budynków Junona i Jowisz, w których oferujemy Klientom 139 mieszkań o funkcjonalnych metrażach. Planowany termin oddania budynku do odbioru to czerwiec 2019 roku. Pierwsze klucze przekażemy Klientom w lipcu/sierpniu 2019.

Dziesięć miesięcy intensywnych prac zaowocowało wysokim stopniem zaawansowania naszego przedsięwzięcia deweloperskiego. Obecnie jesteśmy na etapie stawiania konstrukcji 5 piętra budynku Junona oraz 4 budynku Jowisz. W Aurorze wstawiono już pierwsze szklenia okienne i balkonowe, mieszkania na dolnych kondygnacjach podzielone zostały ścianami działowymi.

Całe osiedle budowane jest w standardzie premium, z którym można zapoznać się na naszej stronie internetowej aurora.olsztyn.pl w zakładce standard oraz w biurze sprzedaży przy placu budowy, ul. Barcza 50.

Zachęcamy do śledzenia postępów prac oraz do zamieszkania na Nagórkach, przy największym parku jordanowskim w Olsztynie.