5 września 2018

Zobacz postęp prac

Z radością informujemy, że praca na budowie postępuje zgodnie z założeniami.

Pogoda Nam sprzyja, słońce pięknie oświetla całą działkę i park jordanowski.

Inwestycja rośnie w oczach z dnia na dzień. Obecnie trwa murowanie i betonowanie ścian oraz stropu piątego piętra w budynku Junona oraz czwartego piętra w budynku Jowisz. Klienci, którzy wybrali mieszkania na niższych kondygnacjach już mogą podpatrzeć, jak wygląda przenoszenie planów i wizualizacji ich wymarzonego M na powstający budynek.

W mieszkaniach parterowych i na piętrze pierwszym wykonawca rozpoczął wykonywanie ścianek działowych. Dziękujemy za terminowe składanie zmian aranżacyjnych – dzięki Wam murowanie może postępować zgodnie z terminarzem.

Informowaliśmy Was o rozpoczęciu wstawiania stolarki okiennej. Właśnie kończymy instalowanie okien na pierwszym piętrze, parter jest już gotowy. Szerokie szklenia salonów już niebawem wzbogacą się o witryny z drzwiami.

Tymczasem na zewnątrz budynku trwa instalacja sieci wodociągowej. Jesteśmy już podłączeni pod miejskie wodociągi, za chwilę rozpoczynamy zasypywanie wykopu.

Czy wiecie, że Nagórki to najwyżej oceniana dzielnica mieszkalna Olsztyna? Jest tu bezpiecznie, zielono, okolica jest zadbana i idealna do spędzania czasu wolnego. Mieszkańcy chwalą sobie sąsiedztwo, łatwe dojazdy do innych dzielnic Olsztyna oraz bliskość sklepów, usług oraz szkół. Jeżeli wybraliście mieszkanie w Aurorze – już za rok sprawdzicie to osobiście!